Hakka blogi jälgijaks - sisesta oma meiliaadress ja saad teated uutest juttudest siin
Email again:

Tüdrukud ja jalgpall 17.06.2010

blogi,
Print

Tütar Ere rabas meid täna õhtul nõudmisega "Ere tahab jalgpalli vaadata." Ta on hetkel aasta ja 10 kuu vanune. Telekat meil kodus tegelikult pole. Kui vahel harva midagi olulist näidatakse (nt Veerpalu olümpial), siis on hea põhjus ühendada meeldiv meeldivaga ja minna kellegile külla telekat vaatama. Paljukest sa ikka sõpradele muidu külla viitsid minna...

Eile aga avastasin, et käimasolevat MM-i kantakse ka veebis üle, taustaks see va herilasesumin. Võtsingi täna õhtul läpakas Prantsusmaa-Mehhiko mängu ette, kui Ere kohe jaol oli ja nõudis ka endale õigust jalgpalli vaadata. Ere senine kokkupuude jalgpalliga on suhteliselt põgus - kui trenni minnes koridoris säärekaitsmeid jalga sätin, siis teab, et jalgpall ja korraks on ta üht minu mängu ka vaatama sattunud, kuigi seal olla ta peatähelepanu läinud platsi ääres olnud koerale :)

Vaatas Ere siis oma söögitoolis mõnusalt muna mugides Prantsusmaa-Mehhiko mängu ja jagas toimuvale kommentaare. Algul lakoonilisemaid - "jooksevad" ja "onu kukkus". Pikapeale muutus analüüs põhjalikumaks - "pihta läheb" või "kuidas onu pikali sai?" Lõppes see lust paraku nagu tüdrukute ja jalgpalliga ikka - 10 minuti möödudes oli mäng end Ere jaoks täielikult ammendanud ja tuli alluda nõudmisele "Ei taha. Tahad Lote multikat."

Aga Mehhiko mäng oli muljetavaldav.