Hakka blogi jälgijaks - sisesta oma meiliaadress ja saad teated uutest juttudest siin
Email again:

Katkine kumm 19.08.2016

See oli puhtalt minu enda süü, aga toimunu oli õpetlik ja panen juhtunu ajaloo huvides kirja. Kes järgnevat lugeda ei viitsi, sellele lühikokkuvõttena - loll saab kirikus ka peksa (umbkeelne loll igatahes). Kui suhteliselt kitsal tänaval tuleb kaubik vastu, tuleb auto seisma jätta, mitte püüda võimalikult teeserva lähedal sõita. Igatahes riivasin äärekivi nii õnnetult, et autokumm läks katki.

 

Taksostreik 02.02.2016

Juhtusin eile uudistes nägema nooremarstide streiki Inglismaal. Sõbralikud ja naeratavad näod, plakatitega jalutavad inimesed. Prantsusmaal on kõneaineks äsjased ühistranspordi ja iseäranis taksojuhtude streigid. Siin on naeratusest asi kaugel, sest paljud üüber-taksojuhid said kere peale ja Pariisi tänavatel põletati autokumme. 

Lehmade stress 03.10.2014

Lehmakellad ei eksisteeri ainult peene koreograafiaga turismibrošüürides. Mägedes ongi lehmadel kellad kaelas. Mitte kellukesed, vaid suured kolakad kellad, mis teinekord sama kogukad, kui looma pea. Mägedes matkades on ka pilve sees juba kaugelt kuulda, kus lehma- või lambakari parasjagu ringi kolistab. Hetkel küll ei meenu, kas siinsel loomade kuningal, lillal Milka lehmal ka kell kaelas oli?